הובלות ברמסע


חברת חיימזון החזקות בע"מ מספקת שירותי הובלה ופינוי פסולת ברמסע לאתרים מורשים.

מהי הובלת רמסע?

מכולת רמסע הינה מכולה פתוחה המשתמשת לאיסוף פסולת יבשה, ביתית או תעשייתית. את מכולת הרמסע מנתקים מהמשאית באתר הייעודי עד תם ההעמסה. בשלב הבא, מובילים את מכולת הרמסע אל אתר מורשה לפינוי הפסולת. 

חיימזון החזקות בע"מ מציעה שירותי איסוף, הובלה ופינוי פסולת בניין לאתרים מורשים באמצעות מכולות רמסע בגדלים שונים ובנפחים שונים המתאימות למגוון רחב של סוגי פסולת, בהתאם לדרישת הלקוח. אנו מפנים את פסולת הבניין על פי התקנים שנקבעו ע"י המדינה במטרה לשמור על איכות הסביבה, על מי התהום ועל איכות האדמה. מכולות הרמסע מיועדות לאיסוף, הובלה ופינוי של כל סוגי הפסולת כמו:

- פסולת בניין (פסולת ברזל, פסולת עץ, אבנים ובטון, פסולת אלומיניום ופסולת פלסטיק)

- פסולת ביתית יבשה

- פסולת תעשייתית.

- פסולת גינה וגזם

- פסולת אסבסט וחומרים רגישים אחרים

ישנה חשיבות גבוהה לפינוי פסולת ע"פ התקן הנקבע ע"י המשרד להגנת הסביבה בשנת 2007 הן על מנת לשמור על הסביבה, הן על מנת למנוע פגיעה בגוף ובנפש וכמובן על מנת להבטיח סביבת עבודה זורמת וסביבה נקייה לשכנים. פסולת בניין נוצרת כתוצאה משיפוצים, בנייה חדשה או הריסת מבנים. את מירב הפסולת, ניתן למחזר בצורה יעילה שתמנע פגיעה באיכות הסביבה כמו למשל מיחזור חול, אבנים, אריחים וכד'. אלו ישמשו כבסיס לתשתיות חדשות כמו סלילת כבישים, מיחזור גזם ופסולת גינה ישמשו ליצירת קומפוסט ופסולת אורגנית וכד'. אנו בחיימזון החזקות מספקים מכולות לפינוי פסולות במגוון רחב של סוגים, נפחים וגדלים המותאמים לסוגי הפסולת. לכל מכולה כיסוי מתאים.